Джордан и и ряд игроков “Зари” отмечены журналистами в 3-ом туре УПЛ!

Украинские спортивные Интернет-СМИ подвели итоги матчей 3 тура УПЛ, состоявшихся в минувшие выходные. Луганская «Заря» на выезде в Полтаве победила полтавскую «Ворсклу» – 2:1 и вполне заслуженно представители нашего клуба – в символических сборных тура.

Андерсон Джордан (“Зоря”). Головний тренер луганців після матчу зізнався, що в минулому турі йому дуже не вистачало свого центрбека, який відбував дискваліфікацію. Як тільки Джордан повернувся на поле, лінія оборони “Зорі” стала виглядати більш надійною. До того ж захисник ще й відзначився забитим м’ячем, який приніс команді перемогу – об игре Джордана пишет www.footboom1.com.

Едуардо Герреро (Зоря) Панамця чекали в стартовому складі Зорі, й він був вартий очікування. Герреро в самому дебюті матчу в Полтаві стартував на передачу Волошина та пробив у ближній кут, знайшовши слабке місце воротаря Ісенка. Далі Едуардо здорово втікав із глибини, використовуючи простір на пару з Антюхом. В одному такому контрвипаді сам Герреро не влучив у ворота, в іншому – Денис зарядив у стійку воріт. Важлива виїзна перемога – перша для Лалатовича в Зорі. О Герреро пишет Sport Arena.

Андерсон Джордан (Зоря)

Легіонер “Зорі”, як і його товариш по нашій збірній туру, вдало працював у обороні, а також ходив на стандарти. Один із них він перетворив на переможний гол у ворота Ісенка,  – об игре Джордана пишет UA-футбол.

Денис Антюх (Зоря)

Вінгер “Зорі” двічі асистував Герреро фактично на порожні ворота, але той не зміг перетворити ці моменти на голи. Також він міг і сам забивати, проте м’яч зрадливо влучив у стійку. Загалом Антюх у зв’язці з Герреро тероризував оборону Ворскли в першому таймі, що дозволило закласти фундамент перемоги у матчі, – О Антюхе пишет UA-футбол.