Андрей Тотовицкий: “Лёгкой жизни для «Динамо» в ответном матче с нами точно не будет”

ТотовицкийПротивостояние луганской «Зари» и киевского «Динамо» можно смело назвать центральным в четвертьфинальном раунде Кубка Украины. Собственно, позавчерашний матч в Запорожье только лишний раз доказал, что столичному гранду придется приложить максимум усилий, чтобы оправдать статус фаворита этой пары. Сразу после поединка нам удалось поговорить с участником этого поединка – нападающим «Зари» Андреем Тотовицким, который кстати, записал на свой счет голевую передачу. О главных причинах поражения в первой встрече и на что стоит надеяться «Зари» в ответном матче в Киеве – далее в эксклюзивном интервью.

— Андрію, рахунок 1:2 на користь «Динамо» — справедливий? Чи ваша команда могла розраховувати на більше?
— Із огляду на сьогоднішній день, думаю, що цей рахунок є цілком справедливим. Однак у другому таймі наша команда могла сподіватися на більше — мали можливості забити більше м’ячів, але нам у чомусь не пощастило. З іншого боку, «Динамо» наразі дуже добре грає.

— У другому таймі «Зоря» відчутно додала в атакувальних діях. Скажіть, у перерві Юрій Вернидуб мав серйозну розмову зі своїми підопічними?
— Ви знаєте, мені складно відповісти на ваше запитання, адже під час перерви я розминався на футбольному полі, а тому розмови не чув…

— Чи можна взагалі казати, що «Динамо» вас сьогодні чимось здивувало? Чи ви побачили ту гру, до якої готувались на передматчевих теоретичних заняттях?
— Ні, «Динамо» нас не здивувало. Із приходом до команди Сергія Реброва кияни змінили свою філософію гри, намагаються більше грати у пас — про що нам і говорили на заняттях. Тому не можна сказати, що вони нас чимось здивували. Ми чекали саме на таку гру від динамівців.

— Наскільки можна оцінити шанси «Зорі» у матчі-відповіді, зважаючи на сьогоднішній результат?
— Зрозуміло, що в Києві на нас очікує дуже складна гра, але ми здатні відігратися — здобути потрібний нам результат. Якщо правильно оберемо тактику на наступний матч, то в нас є шанси, невеликі, але вони є.

— Власне, другий тайм показав, що «Динамо» у захисті небезгрішне…
— Так, цілком із вами згоден. У них є певні проблеми в обороні, і ми могли сьогодні відзначитись ще кілька разів. Однак, повторюсь, нам не пощастило.

— Особливо це стосується і флангових контратак…
— Так, ми намагались із перших хвилин грати доволі агресивно, заволодіти ініціативою. Але «Динамо» вдалося покласти м’яча «донизу», встановити контроль. Наслідком цього стало те, що вони почали нагнітати моменти біля наших воріт. У другому таймі вони, можливо, десь уже й заспокоїлись…

— До речі, у сьогоднішньому матчі ви з’явилися на заміну в другому таймі. Питання ось у чому: як взагалі проходить ваша акліматизація в клубі? Адаптуєтесь потроху?
— Так, почуваюся добре у команді, тому в цьому плані немає жодних проблем. Доволі швидко знайшов спільну мову зі своїми колегами, чому дуже радий. Ми — єдине ціле.

— Коли ви виходили на заміну, які вам настанови давав Юрій Вернидуб?
— Юрій Миколайович сказав створити більше руху у передній лінії, адже нам не вистачало моментів у першому таймі. Також він додав, щоб я виходив і показував свою гру, обігрував один в один, проявляв себе.

— Повертаючись знову до матчу-відповіді, чи можна розраховувати, що на НСК «Олімпійський» «Зоря» дасть справжній бій?
— Я переконаний, що ми неодмінно дамо бій, однак це вже сама гра покаже, що й як… Про одне можу сказати напевно — легкого життя для «Динамо» у матчі-відповіді з нами точно не буде. Якщо ми вийдемо на гру і не покажемо наш характер, вони нас просто зімнуть. Тому про це не може бути і мови.

— Сьогодні «Зорі» також вдалося проявити характер, особливо в другому таймі…
— Погоджуюсь, адже нам вже не було чого втрачати — 0:3, 0:4 — це б вже не мало жодного значення, тому ми йшли вперед і намагались забивати…

ukrfootball.ua