Чи існуватиме Зоря? Президент луганського клубу поговорив із Цигаником

Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про ситуацію в луганській Зорі:

Пряма мова:

Минулого тижня мав розлогу розмову з президентом Зорі Євгеном Геллером. Ті розмови, що є якісь серйозні заборгованості – їх немає, практично закрили минулий рік у луганському клубі. Це стало основною причиною хорошого настрою команди після виходу із відпустки. Так що немає нічого з того, що говорять, що Геллер може кинути чи не кинути клуб. Це історія абсолютно неприйнятна і я впевнений, що у Зорі буде все гаразд. Попри досить рідкісні коментарі, які ми чуємо від Євгена Геллера, він все одно чітко розуміє, знає, і розбирається з тим, що відбувається у команді. Він тримає руку на пульсі і не можна говорити, що Зоря розвивається сама по собі, а її президент сам по собі.

Кадрові рішення

Я запитував про запрошення стосовно гравців луганців після Ліги Європи. Геллер сказав, що було запрошення тільки по Кочергіну, але сума, яку запропонував один бельгійський клуб, була неприйнятною. Команда підсилилася Шахабом, і Геллер розраховує, що іранець хоча б 5 м’ячів заб’є до кінця сезону. Домовилися з Олімпіком, були непрості перемовини, але заплатили ту суму, про яку писали в інтернеті, тому Шахаб став повноцінним гравцем Зорі та має допомогти команді виграти бронзові нагороди УПЛ, а може і вище.

Конфліктна ситуація з Шахтарем

Свого часу, коли Малиновський переходив у Зорю, йшлося про те, що Шахтар і Зоря мали джентельменську угоду. За нею луганський клуб мав отримати від продажу півзахисника якісь коштти. Не було оформлено жодних документів, а все було тільки на словах. Коли Шахтар продав Малиновського, який за донецький клуб не зіграв жодного матчу, Зоря не отримала жодної копійки. Після цього стало зрозуміло, що співпрацювати з Шахтарем жодного сенсу немає. Ця історія десь бразила керівництво Зорі (і потім ще була ситуація з Соболем). І ця вся ситуація мала продовження, коли ця агенція, яка зараз хоче гроші за Вілліана Гомеса, це те ж агенство, яке займалося переходом Марлоса і Азеведо до Шахтаря, і саме гірники порадили Геллеру забрати і продати тоді Гомеса. Геллер вважає ті гроші компенсацією за трансфер Малиновського (Соболя), бо Зоря вивела тих футболістів на рівень, через який їх продали, а Шахтар залишив всі гроші собі. Зараз український футбол весь такий і є, де слово особливо нічого не вартує. Я відчув у голосі Геллера образу на керівництво Шахтаря. Тому зараз в історії з Гомесом будуть судитися, бо домовленості були лише усні.

Перспективи луганців

Дивляться данського центрального захисника лівоногого, поки ще не підписали нові огоди з основними гравцями, в яких закінчуються контракти влітку. Але якщо не підпишуть, то ніяких проблем у гравців не буде. У Геллера хороші стосунки зі Скрипником.